Fransa’nın yeni ulaşım politikası imrendiriyor

Tekirdağ - Muratlı Trenyolu Hattı Açıldı.

UND’nin Yeni Başkanı Tamer Dinçşahin


Tarihçemiz

1994 yılından itibaren orta ve büyük ölçekli ticari kuruluşlara dinamik ve uzman kadromuz ile lojistik ve nakliye hizmeti vermekteyiz.

 

Trans lojistik taşmacılık ve tic. Ltd. Şti. Olarak, tüm Avrupa ülkelerinden getireceğiniz veya göndereceğiniz malzemeleriniz için , c2 yetki belgemiz muhteviyatı öz mal 91 Türk plakalı Mega ve Mega rulo saç taşıyıcı ve Duble Deck treyler, satelit kontrol sistemli  filomuz ile :

 

A)    Komple tir nakliyesi (adet veya istenildiği miktarda grup

Yüklemeli ).

B)  Parsiyel

B)    Komple proje taşıması

C)    Standart dışı ağır ve havaleli malzemelerin kara ve deniz yolu ile taşınması

D)    Şirket içi lojistik idaresi , depolama , gümrükleme

 

Trans lojistik kara, deniz , hava ve demiryolu nakliyesi, depolama, gümrükleme , sigorta ve lojistik danışmanlığı faaliyetlerini yurt içindeki \ dışındaki müşterilerine sunar. Trans lojistik sahip olduğu özmal ve kiralık araçlardan oluşan geniş bir filoyu işletir.

 

Trans lojistik, global lojistik hizmetlerinin sağlayıcısı olarak müşterilerinin tedarik zincirinin tüm noktalarında katkı sağlayabilmek ve uzun dönemli bir is ortaklığını hedeflemektedir.

 

Tüm dış bağlantılı lojistik faaliyetlerinizin teslimat ve/veya idaresi için sevkiyat planlaması \ bildirme ve takibat \ nakliye faaliyetleri \ evrak ve belgeleme takibi \ raporlama ve nakliye organizasyonlarını yapar.

 

Nakliyeci olarak tüm taşımalarımız cmr sigortası kapsamındadır.
Telefon : 0216 311 59 34 Pbx
Fax : 0216 311 30 66
Her hakkı saklıdır © 2007 Tasarım ve Programlama